ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU –

NAJPIĘKNIEJSZY STRACH NA WRÓBLE 2023 ROKU 

W dniu 23 sierpnia 2023r., Komisja konkursowa w składzie Hanna Pieśniewska – Kazimierczyk – Sołtys Wsi Imielenko, Krzysztof Kujawa – Przedstawiciel Rady Sołeckiej i Lucyna Pawlikowska – Reprezentująca Koło Gospodyń Wiejskich w Imielenku, dokonała oceny, zgłoszonych do konkursu Strachów na Wróble.

Do konkursu zgłoszono 5 Strachów na Wróble. Wszystkie Prace konkursowe, zgodnie z regulaminem konkursu, zostały wystawione przed posesjami ich wykonawców, zwiastując zbliżające się wielkimi krokami Dożynki Gminne 2023r.

Po dokonaniu oceny punktowej poszczególnych prac i podsumowaniu punktacji, Komisja konkursowa stwierdziła co następuje:

W Konkursie na Najpiękniejszego Stracha na Wróble 2023r.

I MIEJSCE i Bon o wartości 200 zł zdobył Strach wykonany przez Rodzinę Państwa Kowalskich  z Franciszkiem, Jurkiem i Antosiem

II MIEJSCE i Bon o wartości 150 zł zdobyła Pani Małgorzata Pieniak z Wnukami

III Miejsce i Bon o wartości 100 zł zdobyli Wiktoria i Antek Skubiszyńscy

Wyróżnienia w Konkursie oraz Bony o wartości 50 zł otrzymały Pani Grażyna Wala z Wnuczkami i Lena Wołodkiewicz z Mamą Pauliną

Ogłoszenie wyników Konkursu oraz uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, miało miejsce podczas uroczystości Dożynkowych w Imielenku, w dniu 27 sierpnia 2023r. Wszystkie piękne Strachy ozdobiły tegoroczny plac dożynkowy, podkreślając wiejski charakter uroczystości.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych efektów ich pracy i dziękujemy za podjęcie niełatwego wyzwania.

Komisja Konkursowa

Home
Aktualności
Kontakt
Szukaj