WAKACJE Z LEONARDEM

Zgodnie z wieloletnim zwyczajem wakacje w Imielenku rozpoczynamy od wspólnej podróży. Była już podróż do krainy Indian, była podróż do Japonii…., była podróż do czasów rycerstwa i dam dworu, a tym razem zapraszamy do podróży w czasie, na spotkanie niezwykłego geniusza  – LEONARDA DA VINCI.

Naszą niezwykłą podróż przez dzieła i wynalazki Leonarda rozpoczynamy 9 lipca o godz. 11.00 w naszej niezastąpionej Świetlicy Wiejskiej w Imielenku. Czy uda nam się zmierzyć z geniuszem mistrza?
Czy potrafimy tworzyć, kombinować i konstruować, a przy tym dobrze się bawić?Każdy może spróbować swoich sił. Serdecznie zapraszamy.
Wszystkim niezdecydowanym, którzy chcieliby poczuć niezwykłą atmosferę naszych niecodziennych spotkań, polecamy wizytę w naszej galerii, gdzie znajdują się fotorelacje z poprzednich edycji naszych świetlicowych podróży.

Na zachętę, dla przypomnienia …. podczas ostatniej podróży do Japonii poznaliśmy obyczaje panujące w tym niezwykłym kraju. Próbowaliśmy japońskiej kaligrafii oraz sztuki origami. Poznaliśmy ceremoniał parzenia herbaty, historię i obyczaje Samurajów. Tworzyliśmy barwne latawce i próbowaliśmy swoich sił w walkach Sumo. Przytulaliśmy drzewa, tworzyliśmy i odtwarzaliśmy piękne historie dzięki wędrownemu Teatrowi Kamishibai. I wreszcie, poznaliśmy tajniki kuchni japońskiej, dzięki warsztatom z przyrządzania sushi, przeprowadzonym przez mistrza-sushi Adriana z restauracji Sushi-House z Gniezna. Na fotorelację zapraszamy do galerii.
Czy wzbudziliśmy Waszą ciekawość? Jeżeli tak, zapraszamy do naszej Świetlicy w najbliższy wtorek, tj. 9 lipca o godz. 11.00.
Do zobaczenia.

Hanna Pieśniewska – Kazimierczyk

Home
Aktualności
Kontakt
Szukaj