Dzięki niemałemu wysiłkowi i wspaniałej mobilizacji na finiszu ( osby nocujące niemalże w świetlicy wiedzą o czym  mowa) stworzyliśmy piękną palmę wielkanocną, która zyskała również uznanie w tegorocznym konkursie organizowanym przez Gminę Łubowo oraz Parafię Łubowo. Zdobyte przez nas I miejsce, cieszy tym bardziej, że konkurencja była ogromna, a wszystkie przygotowane przez sołectwa palmy piękne i wyjątkowe.
Dziękuję wszystkim osobom, dzieki którym powstanie naszej palmy było w tym roku możliwe. Chcę również podkreślić, że oprócz wygranej w konkursie I- ej nagrody, zyskaliśmy doświadczenie w pracy zespołowej i świetną okazję do sąsiedzkiej integracji.
Warto również podkreślić, że w konkursie na najpiękniejszą palmę Rodzinną, wysokie III miejsce zdobyła palma przygotowana przez Wiktorię Wołodkiewicz z rodzicami Pauliną i Marcinem. Gratulujemy. Wraz z Kubą i Alkiem Państwo Wołodkiewicz zapewnili również wspaniałą ludową oprawę  naszej tegorocznej delegacjii. Jak całość prezentowała się w Łubowie, można podziwiać w naszej galerii.
Gratulując całej drużynie Imielenka, zapraszam do wspólnego świętowania Naszego sukcesu w dogodnym dla wszystkich terminie.

Hanna Pieśniewska -Kazimierczyk

Home
Aktualności
Kontakt
Szukaj