Co roku, przed świętami, poszukujemy drobnych prezentów i świątecznych ozdób. Dzięki naszemu wiejskiemu kiermaszowi, można było na miejscu, w Imielenku znaleźć na tę okazję niezwykłe cudeńka. Efekt kilkumiesięcznych warsztatów rękodzieła zachwycił wszystkich kiermaszowych gości. Jak się okazało, mamy wiele ukrytych talentów, a każda z przygotowanych prac była jedyna w swoim rodzaju, co można podziwiać ( już tylko ) w naszej galerii. Dziękujemy mieszkańcom za tak liczne przybycie. Dzięki Wam wspólne działanie przynosi ogromną satysfakcję i zyskuje na znaczeniu.

Kolejny weekend przyniósł piernikowy zawrót głowy. Było ugniatanie, wałkowanie, wycinanie, pieczenie i co najfajniejsze DEKOROWANIE. Dla dzieciaków była to okazja do doskonałej zabawy i nauki wspólnego działania. A dla wszystkich mieszkańców Imielenka, zostały pyszne pierniki, które uświetnią nasze jasełkowe spotkanie.

Dziekuję wszystkim, którzy w minionym roku poświęcili swój cenny czas i tak licznie angażowali się w rozmaite działania na rzecz naszej miejscowości. Dzięki Waszemu zaangażowaniu Imielenko jest miejscem niezwykłym, wyjątkowym.
Zapraszam do obejrzenia galerii

Hanna Pieśniewska – Kazimierczyk

Home
Aktualności
Kontakt
Szukaj