JASEŁKA 2016

Tradycją już stało się, że raz do roku, w okresie Bożego Narodzenia gromadzimy się Wszyscy w Naszej Świetlicy, aby wspólnie przekazywać sobie dobrą nowinę. Tak było i tym razem. Świetlica zamieniła się w miejsce pełne magii i przenośni. Dzięki wspaniałej grze naszych młodych aktorów oraz teatralnym, bardzo wymownym dekoracjom, przygotowanym także przez Naszą młodzież, przenieśliśmy się w zamierzchłe czasy i do miejsc niezwykłych NIEBA i PIEKŁA…. Byliśmy świadkami walki dobra ze złem o prawdę, wartości, wiarę i sens naszego codziennego życia. Jak zawsze, zostaliśmy zachęceni do refleksji nad tym co dla nas najważniejsze……
Było również tradycyjne wspólne kolędowanie oraz mini koncert muzyczny w wykonaniu najmłodszych. Nie zabrakło także łakoci i radości ze wspólnego spotkania. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Wszystko (prawie) zostało uwiecznione na fotografiach, do których obejrzenia zapraszamy do naszej galerii.
Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły dotrzeć na niedzielne spotkanie, zapraszamy do Domu Kultury w Łubowie, w piątek 15 stycznia na godzinę 17.00. Tam po raz kolejny, razem z dziećmi i młodzieżą z Fałkowa, wystawimy Nasze Jasełkowe Przedstawienia.
Serdecznie Zapraszamy

Hanna Pieśniewska – Kazimierczyk

Home
Aktualności
Kontakt
Szukaj